Eesti Muusika Päevad ja
ISCM esitlevad
World
Music Days

Läbi laulude metsa
Tallinn / Tartu
2.–10.05.2019

Festivali kunstilised juhid

Timo Steiner
Märt-Matis Lill

Produtsent

Mari-Liis Rebane
mariliis@worldmusicdays2019.ee

Tiim

Produktsioon

Janeli Puusaag
janeli@worldmusicdays2019.ee

Elo-Liis Parmas
eloliis@worldmusicdays2019.ee

Kommunikatsioon

Krõõt Mõttus
kroot@worldmusicdays2019.ee

Rahvusvaheline meedia

Anastassia Dratšova
anastassia@worldmusicdays2019.ee

Turundus ja partnerid

Maret Mikk
maret@worldmusicdays2019.ee

Toimetaja

Maria Mölder
maria@worldmusicdays2019.ee

Valikteoste koordinaatorid

Mariliis Valkonen
Agnes Toomla
info@worldmusicdays2019.ee

Vabatahtlikud

Kristel Irval
volunteer@gmail.com

Festivali assistent

Iti Teder
iti@worldmusicdays2019.ee

Tehniline tugi

Tammo Sumera
Kaido Kelder

Kujundus

Aadam Kaarma, Sandra Kossorotova / AKSK
Eiko Ojala (illustratsioon)
Joosep Siitan (koduleht)

Üldinfo

Külalised

Liis Virki
guest@worldmusicdays2019.ee

Piletimüük

Birgit Kraas
tickets@worldmusicdays2019.ee

Kõik ülejäänud küsimused
info@worldmusicdays2019.ee

Festivali toetavad: Eesti Kultuuriministeerium / Eesti Kultuurkapital / Eesti Autorite Ühing / Tallinna linn / Tartu linn / EAS - Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus Euroopa Regionaalarengu Fondist